Instalacje BRC

Montaż instalacji gazowych BRC

Instalacje gazowe BRC to lider polskiego rynku samochodowych instalacji gazowych. Za wyborem komponentów marki BRC przemawia wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość oferowanych rozwiązań, które zapewniają bezawaryjną pracę instalacji przy zachowaniu wysokiej wydajności energetycznej przez długi czas eksploatacji. Wysoką jakość BRC potwierdzają liczne instalacje komponentów marki w samochodach fabrycznie wyposażonych w LPG.

Instalacje BRC Warszawa – montujemy autogaz nie obniżając osiągów silnika

brc warszawa

Nasz serwis samochodowy od lat specjalizuje się w montażu instalacji gazowych w samochodach nowych i używanych. Na potrzeby naszych Klientów instalujemy LGP w samochodach osobowych i dostawczych, prywatnych i firmowych. Każdą instalację poprzedzamy drobiazgową diagnostyką samochodową, dzięki czemu mamy pewność, że montaż LPG nie wpłynie negatywnie na osiągi oraz pracę jednostki napędowej.

Klientom poszukującym wysokiej jakości rozwiązań oferujemy montaż instalacji gazowych BRC. W odróżnieniu od instalacji starszych generacji, BRC nie powoduje obniżenia osiągów silnika, a w niektórych przypadkach może się nawet przyczynić do ich podniesienia. Instalacje marki BRC to także gwarancja przyjemnego zapachu w samochodzie. Podczas gdy instalacje starszych generacji dopuszczały do tego, że w kabinie samochodu wyczuwalny był charakterystyczny zapach gazu, dzięki komponentom BRC wewnątrz samochodu gazu nie czuć w ogóle. Jest to spowodowane precyzją działania instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu. Wtryskiwacze precyzyjnie wtryskują gaz w okolice zaworów silnikowych i zamykają się w momencie zgaszenia silnika, nie odpuszczając do pozostawania nawet śladowej ilości niespalonego gazu na komponentach jednostki napędowej.

BRC Warszawa

Klientów zainteresowanych montażem instalacji gazowej BRC zachęcamy do skorzystania z pomocy naszego serwisu. Nasi mechanicy posiadają bogate doświadczenie w zakresie obsługi samochodowych instalacji gazowych, co przekłada się na szybkie i precyzyjnie wykonanie usługi. Dodatkowo każdą usługę montażu instalacji BRC poprzedzamy diagnostyką samochodową, a ewentualne wykryte usterki możemy usunąć na miejscu, bez konieczności odwiedzania innego warsztatu samochodowego.