Zespół rajdowy - P.Burski, K.Burski

O historii słów kilka

Historia naszych startów w sporcie motorowym sięga roku 2007 gdzie za kierownicą samochodu Daewo tico wystartowaliśmy w zawodach organizowanych przez AK Polski - Puchar Wiosny oraz później wielu innych m.in w Pucharze Jesieni. W kolejnym roku, bogatsi o cenne doświadczenia zdobywamy vice mistrzostwo okręgu warszawskiego w klasie 1 dzięki czemu dostaliśmy możliwość wzięcia udziału w 46. Rajdzie Barbórka. W roku 2009 na dowód uznania naszych osiągnięć zostaliśmy wyróżnieni możliwością przejechania 31. Rajdu Warszawskiego jako tzw. "Safety Car". Do roku 2010 skupialiśmy się udoskonalaniu swoich umiejętności oraz rozwijaliśmy naszą wysłużoną rajdówkę - Tico - dzięki której w tym roku po raz kolejny wygrywamy Rajdy czterech pór roku AK Polskiego i po raz kolejny jedziemy na Barbórce. Kolejny rok - 2011 - przynosi kolejne sukcesy którym niewątpliwie jest zdobycie mistrzostwa okręgu Warszwawskiego w kl. 1. Ponieważ w klasie 1 osiągnęliśmy wszystko co było można, rok 2012 był czasem na duże zmiany - wysłużona rajdówka spoczęła w garażu a jej miejsce zajął nowy samochód. Długie kilometry testów, budowania, Skierniewickiego rajdowania, strojenia i testów i napraw i testów...

Nasz obecny samochód - Seicento 1150 Rteam edition - cały czas ewoluuje. Obecnie silnik wyposażony jest w układ dolotowy autorskiego projektów z podwójną przepustnicą i wielopunktowym wtryskiem w systemie fuel implant i dodatkowym komputerem sterującym ecu master. Samochód wyposażony jest w sprawdzony kompletny system zawieszenia Bilstein b6 oraz opony z miękkiej mieszanki. W środku znalazły się oczywiście klatka bezpieczeństwa oraz kubełki i welopunktowe pasy. Za radio służy nam oczywiście przelotowy układ wydechowy :).

Załoga

team member
Piotr Burski / Kierowca

Trzykrotne starty w rajdzie Barbórka w latach 2011, 2010, 2008. Mistrzostwo okręgu Warszawskiego w kl. 1 w roku 2011 oraz v-ce mistrzostwo w roku 2008.

team member
Krzysztof Burski / Pilot

Aktywne starty w KJS oraz innych eventach sportów motorowych od 2008r. Na prawym fotelu w rajdzie Barbórka w latach 2011, 2010, 2008.

Sponsorzy